wrapper

 برمبنای اطلاعیه شرکت فرابورس ایران ، بعلت تعطیل شدن روز چهارشنبه مورخ 11 مرداد 1402 عرضه اولیه سهام شرکت توسعه فن افزار توسن روز دوشنبه مورخ 16 مرداد 1402 برای اولین بار عرضه خواهد شد. بر مبنای این اطلاعیه از مجموع 1،500 میلیون سهم متعلق به شرکت توسعه فن افزار توسن ، 12 درصد معادل تعداد 180،000،000 سهم عرضه خواهد شد. عرضه به روش ترکیبی در دو مرحله انجام خواهد شد.

 

نام شرکت : توسعه فن افزار توسن

نماد  : فن افزار

تاریخ عرضه : دوشنبه مورخ 1402/05/16

 

مرحله اول

عرضه به سرمایه گذاران واجد شرایط (صندو قهای سرمایه گذار ی سهامی و مختلط به روش حراج)

تعداد سهام قابل عرضه : 60،000،000 سهام

حداکثر تعداد سهام قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی : 2،000،000 سهم

قیمت ارزش گذاری : 11،633  ریال

 

مرحله دوم

عرضه به سایر سرمایه گذاران به روش قیمت ثابت

حداکثر تعداد قابل تخصیص برای هر شخص حقیقی : 300 سهم

قیمت عرضه :به قیمت کشف شده در مرحله اول

 

پیش بینی تعداد سهام تخصیصی در روز عرضه: تعداد 60 الی 120 سهم

 

 درباره شرکت : 

چشم‌انداز توسن‌تکنو به‌عنوان شرکتی دانش‌بنیان و تولیدکننده راهکارهای جامع بانکداری و پرداخت الکترونیک در ایران، «پیشرو‌بودن در شکل‌دهی تجربه خوشایند مردم از جامعه دیجیتال» تعریف شده و مأموریت آن «کاربردی‌کردن فناوری‌های نوین برای توسعه جامعه دیجیتال» است.

 

نقطه بلوغ تحول دیجیتال در بانکداری، ایجاد بانک دیجیتال خواهد بود. این شرکت با تمرکز بر موضوع «تحول شعب»، همراه بانک‌ها در سفر دیجیتالی آن‌هاست. توسعه راهکارهای نوآورانه برای کاربردی‌کردن تکنولوژی‌های جدید دیجیتال و سرمایه‌گذاری برای افزایش قابلیت‌های هوش مصنوعی در آن‌ها، از برنامه‌های اصلی توسن‌تکنو است. ارائه خدمات بانکداری مجازی مبتنی بر ویدئو در کانال وی‌تی‌ام و موبایل و همین‌طور راهکار جامع خودگردان (ماشین دریافت و پرداخت وجه نقد) با بیش از ۹۵ درصد سهم بازار از مهم‌ترین راهکارهای فناورانه توسن‌تکنو در زمینه تحول شعب بانکی هستند.

 

در سایت تولید توسن‌تکنو، ایجاد تنوع در تولید متناسب با نیاز بازار و نیز ارتقای توانمندی‌های فنی و مهندسی و زنجیره تأمین برای افزایش عمق تولید داخلی ماشین‌های بانکی و پایانه‌های پرداخت الکترونیک هدف‌گذاری شده است.

 

توسن‌تکنو در حوزه سرویس، به‌دنبال ارائه خدمات تخصصی متمایز و مطلوب به بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات پرداخت الکترونیک ایران است.

 

با هدف توسعه کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری‌های مالی، توسن‌تکنو در فینتک‌هایی نظیر «شاپ»، «شاپ‌مارکت»، «مانی‌تک»، «پوینت» و «آرتین» سرمایه‌گذاری کرده است.

 

درباره ما

پرتال آموزشی بورس ، یک سایت آزاد در زمینه آموزش مطالب مفید بورسی و برخی نرم افزارهای موجود در کارگزاری ها می باشد و سعی می کند با آشنا کردن شما با ضوابط و قوانین موجود و همچنین نحوه استفاده از نرم افزارها ، چراغ راه شما عزیزان باشد.

لینکهای مفید