wrapper

مجله

احساس تنهایی در محیط کار به اندازه کشیدن ۱۵ سیگار در روز از عمر افراد می کاهد

بنابر گزارش جدید " هاوارد بیزینس"، دلیل آن که بسیاری از افرد با وجود برخورداری از حقوق و مزایای عالی شغلی از شغل خود ناراضی اند یا دچار بیماری های روحی می شوند، احساس تنهایی و انزوا در محیط کار است.

ادامه مطلب...

معاوضه «خاک‌بازی» با «گوشی‌بازی» چقدر می‌ارزد؟

یادش بخیر؛ بازی‌های شیرین دنیای کودکی ما، قایم‌باشک‌بازی، لی‌لی‌بازی، بازی شیر و پلنگ، گِل‌بازی و ... حتما یادتان هست چقدر خاک‌های کنار باغچه‌ها را با آب مخلوط و برای تهیه وسایل بازی آنها را ورز داده‌اید چقدر با لباس گلی مایه ناراحتی مادرتان را فراهم کرده‌اید.

ادامه مطلب...

پایگاه استنادی "کلاریویت" نامزدهای نوبل فیزیک 2017 راپیش‌بینی کرد

در آستانه اعطای جایزه نوبل فیزیک 2017 پایگاه استنادی "کلاریویت"(Clarivate) که در زمینه پیش‌بینی برندگان نوبل فعالیت می‌کند، فهرستی از نامزدهای این جایزه را منتشر کرد.

ادامه مطلب...

از کجا بدانیم به بیماری روحی-روانی مبتلا هستیم یا نه؟

اختلالات روانی علائمی دارند که افراد مبتلا و یا نزدیکانشان متوجه آنها می‌شوند. علائم اولیه هر نوع اختلال با سایر اختلال‌ها متفاوت است.

ادامه مطلب...

نابغه پروری را از چه سنی شروع کنیم !؟

امروزه بسیاری از والدین به دنبال يافتن وقت مناسب براي شروع کلاس‌های آموزشی کودک خود هستند و بسیار مشتاقند بدانند در چه سنی کودک‌شان را با زبان دوم، هنر، ورزش و...

ادامه مطلب...

40 هزار مگاوات ظرفیت استفاده از انرژی بادی و خورشیدی در کشور

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: براساس آمارهای سازمان انرژی نو بیش از 40 هزار مگاوات ظرفیت نصب انرژی های خورشیدی و بادی در مناطق مختلف کشور وجود دارد. 

ادامه مطلب...

پرورش اندام کامل در آزمایشگاه برای نخستین بار

محققان آمریکایی توانسته‌اند راهی را به منظور تولید اندام زیستی مصنوعی پیوندی کشف کرده و برای نخستین بار اندام جلویی موش را با عضلات و رگ‌های کاربردی پرورش دهند. 

ادامه مطلب...

همه چیز درباره تولید خمیرمرغ، سوسیس و کالباس

خمیرمرغ که طی ماه‌های گذشته بحث داغ رسانه‌ها و افکار عمومی‌ بوده، فرآیند تولید و سلامتش بستگی به نظارت یا عدم نظارت از سوی ناظران دامپزشکی دارد که در کارخانه‌ای مجهز باشد یا زیرپله‌ای پنهان!

ادامه مطلب...

خواب در 60 ثانیه برای بدخواب ها و بی خواب ها

یک محقق آمریکایی می گوید: روشی ابداع کرده است که با اجرای آن می توان در 60 ثانیه به خواب رفت.

ادامه مطلب...

هشدارهای پیاپی اپراتورها؛ مراقب اطلاعات بانکی باشید

دقت در مواجهه با پیامک‌هایی که در قالب آنها اطلاعات مهم کاربران خواسته می‌شود، موضوعی است که به طور مداوم از سوی اپراتورها هشدار داده می‌شود.

ادامه مطلب...

درباره ما

کارگزاری مهرآفرین

کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار و کالا

دفتر کرج :

رجایی شهر (گوهردشت) - فلکه اول - ابتدای بلوار مطهری - بعد از شیرینی روما - روبروی موسسه مالی کوثر - ساختمان ونوس - طبقه 5 - واحد 10

ساعات کار:

شنبه  تا  چهارشنبه  :  8  الی  14

تلفن :    34201264 - 026

             34201265

 

لینکهای مفید